Klub policajnej histórie Lučenec

radnica thumbKlub policajnej histórie Lučenec a Slovenská policajno-historická spoločnosť v spolupráci s Mestom Lučenec a Slovenskou sekciou IPA usporiadali v dňoch 25. a 26. mája tohto roku vo vynovených historických priestoroch Mestskej radnice v Lučenci IV. konferenciu policajných historikov. Na podujatí, ktoré sa konalo pod záštitou gen. JUDr. Mariana Slobodníka zaznelo 25 prednášok.

Čítať ďalej...

 

Klub policajnej histórie Lučenec, Slovenská policajno-historická spoločnosť, Mesto Lučenec, Slovenská sekcia IPA  Vás pozývajú na IV. ročník Konferencie policajných historikov so zameraním na históriu bezpečnostných zložiek na území Slovenska.

 

IV. KONFERENCIA POLICAJNÝCH HISTORIKOV
p o d  z á š t i t o u  g e n . J U D r . M a r i a n a  S l o b o d n í k a

bbsk

 

Čítať ďalej...

konferencia2016

intro     V dňoch 19. a 20. mája 2016 sa členovia Klubu policajnej histórie Lučenec zúčastnili III. konferencie policajných historikov, ktorá sa konala pod záštitou Prezidenta Policajného zboru SR gen. Tibora Gašpara a Prezidenta Finančnej správy Ing. Františka Imreczeho v Hudobnej sieni Bratislavského hradu.

Čítať ďalej...

intro     Klub policajnej histórie Lučenec a firma Konkurent dňa 14. mája 2016 zorganizoval už 3. ročník zrazu veteránov v obci Vidiná v okrese Lučenec.

Čítať ďalej...

zraz 2016 Vidina

FOTO 001V pražskom Múzeu Polície Českej republiky sa v dňoch 8. až 10. októbra tohto roku uskutočnila jubilejná a slávnostná X. konferencia policajných historikov Českej republiky.

Čítať ďalej...


...alebo inak povedané – súťažili sme vo varení guláša nie preto, aby sme sa iba dobre najedli, ale aby sme sa družne vzájomne zabavili...

 

ucastnici

Čítať ďalej...

     2. konferencia policajných historikov s medzinárodnou účasťou sa konala 29. mája 2015 v Justiho sieni bratislavského Primaciálneho paláca, pod záštitou primátora hl. m. Bratislavy JUDr. Iva Nesrovnala a prezidenta Policajného zboru SR gen. PaedDr. Tibora Gašpara, ktorého na podujatí zastupovali viceprezident PZ plk. JUDr. Ľubomír Ábel  a riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry PZ plk. JUDr. Daniel Goga.

Čítať ďalej...

KPH Lučenec na základe plánu svojej činnosti a za účelom ďalšieho vzdelávania a propagácie bezpečnostnej služby na území súčasného Slovenska zorganizovalo dňa 23. mája 2015 akciu pod názvom II. Zraz veteránov v obci Vidiná pri Lučenci, kde laickej ako aj odbornej verejnosti prioritne predstavili šesť služobných vozidiel bývalých bezpečnostných zborov, ale svojich historických miláčikov prišli predstaviť aj majitelia z rôznych kútov Slovenska .

Čítať ďalej...

Joomla templates by a4joomla